Avatar’a üç devam filmi geliyor

“Aklımdakileri aktarmaya iki film yetmez” diyen James Cameron’a müjde: Fox Stüdyoları ‘Avatar’a üç devam bölümü çekileceğini açıkladı.

GörselFox stüdyoları, ‘Avatar’ın üç devam filminin çekileceğini açıkladı. Gişede rekor kıran ve görsel efekt teknolojisinin son durumunu gözler önüne süren 2009 tarihli ‘Avatar’ın yaratıcısı, yönetmeni James Cameron, daha önce de iki devam filminin aklındakileri aktarmak için yeterli olmayacağını söylemişti. İlk filmin oyuncularından Sigourney Weaver da karakterinin filmde ölmesine karşın devam bölümlerinde rol alacağını açıklamıştı.Üç devam bölümünün hepsi birden 2014’te çekilmeye başlanacak ve 2016, 2017, 2018’de arka arkaya gösterime girecek. Devam bölümleri için Cameron’la beraber dört senarist daha rol alacak. Fox Films yöneticisi Jim Gianopulos, stüdyodaki herkesin önceliğinin bu proje olduğunu ve Cameron’ın kafasındaki Avatar dünyasını gerçekleştirebilmesi için çalışmaktan daha mutluluk verici bir şey olmadığını söyledi.

Reklamlar

About okuryazarsanat

Okur Yazar, bir kişi veya kuruma bağlı olmayan; sosyal paylaşım ağları üzerinde sanatın her dalıyla ilgili haberleri, gelişmeleri, etkinlikleri duyurmayı amaçlayan; sanatın her dalına mensup sanatkarların eserlerini paylaşırken, yeni yüzlere ve toplumsal duyarlılık veya dayanışma gerektiren olaylara da seyirci kalmayan bir kültür sanat oluşumudur. Twitter, Facebook, Tumblr, Instagram, Pinterest, Blog adreslerimiz "Anasayfa" sütununda belirtilmiş olup, Okur Yazar'ın isim benzerliği olan internet siteleri, kendi belirttiğimiz adreslerimiz dışında farklı sosyal paylaşım hesapları ve basılı yayınlarla ilgisi yoktur. Paylaşım yaptığımız adresler sosyal paylaşım hesaplarımızda belirtilmiştir.
Bu yazı Genel içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s