Altın Badem Sinema ve Kültür Festivali’ne az kaldı

Datça Belediyesi’nin bu yıl sekizinci kez düzenlediği Altın Badem Sinema ve Kültür Festivali için hazırlıklar devam ediyor.

GörselFestivalde ‘Onur Ödülü’ alacak sanatçılar, geçtiğimiz günlerde açıklandı. Şimdi sırada 3. Ulusal Belgesel Film Yarışması var. Jüri başkanlığını Ertuğrul Karslıoğlu’nun üstlendiği yarışmaya son başvuru tarihi 21 Ağustos. Sonuçlar 5 Eylül’de yapılacak törenle açıklanacak ve birinciye 5.000 TL, ikinciye 3.000 TL, üçüncüye 2.000 TL para ödülü verilecek.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için: http://www.datcafilmfestivali.com

Reklamlar

About okuryazarsanat

Okur Yazar, bir kişi veya kuruma bağlı olmayan; sosyal paylaşım ağları üzerinde sanatın her dalıyla ilgili haberleri, gelişmeleri, etkinlikleri duyurmayı amaçlayan; sanatın her dalına mensup sanatkarların eserlerini paylaşırken, yeni yüzlere ve toplumsal duyarlılık veya dayanışma gerektiren olaylara da seyirci kalmayan bir kültür sanat oluşumudur. Twitter, Facebook, Tumblr, Instagram, Pinterest, Blog adreslerimiz "Anasayfa" sütununda belirtilmiş olup, Okur Yazar'ın isim benzerliği olan internet siteleri, kendi belirttiğimiz adreslerimiz dışında farklı sosyal paylaşım hesapları ve basılı yayınlarla ilgisi yoktur. Paylaşım yaptığımız adresler sosyal paylaşım hesaplarımızda belirtilmiştir.
Bu yazı Genel içinde yayınlandı ve olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s