Streep ve De Niro Yeniden

Meryl Streep ve Robert De Niro, Ann Leary’nin çok satan romanı The Good House’un sinema uyarlamasında bir araya gelecek.

GörselMeryl Streep, kara komedi türündeki filmde eski göz ağrısı Frank Getchell’la (De Niro) yeni bir ilişkiye başlayınca düzenli hayatı altüst olan emlakçı ve eski alkolik Hildy Good’u canlandırıyor.

Filmin yapımcı şirketlerinden FilmNation’ın başkan yardımcısı Karen Lunder “Meryl ve Bob’ın bu karakterleri hayata geçirirken ortaya koyacakları ikna edicilik ve aralarındaki kimya inkar edilemez,” dedi. Leary’nin romanı beyazperdeye Pulitzer ödüllü yazar Michael Cuningham tarafından uyarlanacak.

Streep ve De Niro daha önce 1978 tarihli “Avcı” (The Deer Hunter), 1984 tarihli “Geç Kalan Sevgi” (Falling in Love) ve 1996 tarihli “Marvin’in Odası”(Marvin’s Room) adlı filmlerde bir araya gelmişti.

(Huffington Post)

Reklamlar

About okuryazarsanat

Okur Yazar, bir kişi veya kuruma bağlı olmayan; sosyal paylaşım ağları üzerinde sanatın her dalıyla ilgili haberleri, gelişmeleri, etkinlikleri duyurmayı amaçlayan; sanatın her dalına mensup sanatkarların eserlerini paylaşırken, yeni yüzlere ve toplumsal duyarlılık veya dayanışma gerektiren olaylara da seyirci kalmayan bir kültür sanat oluşumudur. Twitter, Facebook, Tumblr, Instagram, Pinterest, Blog adreslerimiz "Anasayfa" sütununda belirtilmiş olup, Okur Yazar'ın isim benzerliği olan internet siteleri, kendi belirttiğimiz adreslerimiz dışında farklı sosyal paylaşım hesapları ve basılı yayınlarla ilgisi yoktur. Paylaşım yaptığımız adresler sosyal paylaşım hesaplarımızda belirtilmiştir.
Bu yazı Genel içinde yayınlandı ve , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s