İzmir Fuarı’nda sanat günleri

 İzmir Fuarcılık (İZFAŞ) tarafından 29 Ağustos – 8 Eylül 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan 82’nci İzmir Enternasyonal Fuarı’nın ev sahipliği yapacağı etkinlikler arasında 19’uncu Uluslararası Sanat Günleri Resim Sergisi de yer alıyor.

İzmir Enternasyonal Fuarı’nda 18 yıldır düzenlenen ve bir gelenek hale gelen Uluslararası Sanat Günleri Resim Sergisi bu yıl 2 farklı alanda organize edildi. Sergide geçtiğimiz yıllardan farklı olarak Türki Cumhuriyetler bölümü ayrı bir alanda düzenlenecek.

Kültürpark’taki Doğaltaş Müzesi’nde organize edilecek Uluslararası Sanat Günleri Resim Sergisi’nde, Azerbaycan, Bulgaristan, Gürcistan, Fransa, Irak, İran, Kazakistan, Kırgızistan, Küba, Moldova, Rusya Federasyonu ve Türkiye yer alırken İzmir Uluslararası Fuar Alanı 2 No’lu Hol’de ise Türksoy’a üye ülkelerin sanatçılarından oluşan eserler sergilenecek.

İZFAŞ tarafından Elprado Sanat Galerisi ve Türksoy Vakfı’nın desteğiyle gerçekleştirilen Uluslararası Sanat Günleri Resim Sergisi, fuar süresince ziyaret edilebilecek.

CİHAN

Reklamlar

About okuryazarsanat

Okur Yazar, bir kişi veya kuruma bağlı olmayan; sosyal paylaşım ağları üzerinde sanatın her dalıyla ilgili haberleri, gelişmeleri, etkinlikleri duyurmayı amaçlayan; sanatın her dalına mensup sanatkarların eserlerini paylaşırken, yeni yüzlere ve toplumsal duyarlılık veya dayanışma gerektiren olaylara da seyirci kalmayan bir kültür sanat oluşumudur. Twitter, Facebook, Tumblr, Instagram, Pinterest, Blog adreslerimiz "Anasayfa" sütununda belirtilmiş olup, Okur Yazar'ın isim benzerliği olan internet siteleri, kendi belirttiğimiz adreslerimiz dışında farklı sosyal paylaşım hesapları ve basılı yayınlarla ilgisi yoktur. Paylaşım yaptığımız adresler sosyal paylaşım hesaplarımızda belirtilmiştir.
Bu yazı Genel içinde yayınlandı ve , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s