Köyceğiz ‘8. Kaunos Altın Aslan Türk Filmleri Festivali’, 24-30 Ağustos arasında

Kültür ve Turizm Bakanlığı, TRT, Köyceğiz Belediyesi ile Kültürler Arası İşbirliği ve Diyalog Derneği tarafından düzenlenen ‘8. Kaunos Altın Aslan Türk Filmleri Festivali’, 24-30 Ağustos arasında gerçekleştiriliyor.

Entelköy Efeköy’e Karşı, Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikâyesi, Uzun Hikâye, Gözetleme Kulesi, Zerre, Çanakkale: Yolun Sonu ve Yük filmlerinin gösterileceği festivalin onur konukları Aytaç Arman, Selma Güneri ve Ali Özgentürk olacak. Festival vesilesiyle sinemaseverlere nitelikli filmleri izleme imkânının sunulması amaçlanıyor. Festivalin açılış töreninde ise Yeni Türkü bir konser verecek.

Reklamlar

About okuryazarsanat

Okur Yazar, bir kişi veya kuruma bağlı olmayan; sosyal paylaşım ağları üzerinde sanatın her dalıyla ilgili haberleri, gelişmeleri, etkinlikleri duyurmayı amaçlayan; sanatın her dalına mensup sanatkarların eserlerini paylaşırken, yeni yüzlere ve toplumsal duyarlılık veya dayanışma gerektiren olaylara da seyirci kalmayan bir kültür sanat oluşumudur. Twitter, Facebook, Tumblr, Instagram, Pinterest, Blog adreslerimiz "Anasayfa" sütununda belirtilmiş olup, Okur Yazar'ın isim benzerliği olan internet siteleri, kendi belirttiğimiz adreslerimiz dışında farklı sosyal paylaşım hesapları ve basılı yayınlarla ilgisi yoktur. Paylaşım yaptığımız adresler sosyal paylaşım hesaplarımızda belirtilmiştir.
Bu yazı Genel içinde yayınlandı ve olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s