Elif Şafak’tan Yeni Roman

Elif Şafak’ın beklenen yeni romanı Aralık ayında raflarda yerini alacağı açıklandı. Elif Şafak’ın yeni romanında Mimar Sinan’ın en ünlü cami ve köprülerinin yapımında çalışan bir fil ile bakıcısının hikâyesini anlatıyor. Şafak’ın yeni kitabında, Müslüman, Hıristiyan ve Yahudi, her üç dinden insan aynı gök kubbenin altında buluşuyor.

Sarayın en tepesindekilerden toplumun en itilmişlerine kadar rengârenk ve düşündürücü bir Osmanlı panoraması sunuluyor. Ünlü yazar Elif Şafak’ın beklenen yeni romanı Aralık 2013’te tüm kitapçılarda yerini alacak.

Reklamlar

About okuryazarsanat

Okur Yazar, bir kişi veya kuruma bağlı olmayan; sosyal paylaşım ağları üzerinde sanatın her dalıyla ilgili haberleri, gelişmeleri, etkinlikleri duyurmayı amaçlayan; sanatın her dalına mensup sanatkarların eserlerini paylaşırken, yeni yüzlere ve toplumsal duyarlılık veya dayanışma gerektiren olaylara da seyirci kalmayan bir kültür sanat oluşumudur. Twitter, Facebook, Tumblr, Instagram, Pinterest, Blog adreslerimiz "Anasayfa" sütununda belirtilmiş olup, Okur Yazar'ın isim benzerliği olan internet siteleri, kendi belirttiğimiz adreslerimiz dışında farklı sosyal paylaşım hesapları ve basılı yayınlarla ilgisi yoktur. Paylaşım yaptığımız adresler sosyal paylaşım hesaplarımızda belirtilmiştir.
Bu yazı Genel içinde yayınlandı ve , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s