3. Bodrum Türk Filmleri Haftası 23 Eylül – 28 Eylül 2013 tarihlerinde düzenlenecek

GörselBodrum’da 23 Eylül – 28 Eylül 2013 tarihlerinde bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan ‘3. Bodrum Türk Filmleri Haftası’nda sinemaseverler yine Türk Filmlerinin usta yönetmen ve oyuncuları ile söyleşi imkânı bulacak. 

Etkinliğin Kokteyl bölümü Oasis Alışveriş Merkezi, Kare Avlu’da yönetmenlerin katılımı ile gerçekleşecek. Kokteylin ardından Gösterim ve Söyleşi Bölümünde ise yönetmenler yeni projelerini oyuncuları ve yapımcıları ile sinemaseverlerle paylaşacak.

Bodrum Cinemarine Sinemaları’ndaki film gösteriminden sonra gerçekleşecek Bodrum Kalesi Özel Gösterimleri Bölümü’nde ise, konuk yönetmenin son filminin gösteriminin ardından yönetmen ve katılımcılarla sinemaseverlerin mini bir söyleşi yapması sağlanıyor. Ayrıca katılımcılara Türk Sinemasına katkılarından dolayı şükran merasimi yapılarak hatıra plaketleri takdim edilecek.

Hafta boyunca her gün farklı bir yönetmenle buluşacak olan sinemaseverler yönetmenlerin son filmlerini Bodrum Cinemarine Sinemaları salonlarında ve Bodrum Kalesi Sahnesinde ücretsiz olarak izleme imkânı bulacak.

Bu yılda Kültür Turizm Bakanlığı Temsilcileri, Eurimages ve Europa Cinema Network üst düzey yöneticileri de etkinlik süresince konuk olacaklar.

Reklamlar

About okuryazarsanat

Okur Yazar, bir kişi veya kuruma bağlı olmayan; sosyal paylaşım ağları üzerinde sanatın her dalıyla ilgili haberleri, gelişmeleri, etkinlikleri duyurmayı amaçlayan; sanatın her dalına mensup sanatkarların eserlerini paylaşırken, yeni yüzlere ve toplumsal duyarlılık veya dayanışma gerektiren olaylara da seyirci kalmayan bir kültür sanat oluşumudur. Twitter, Facebook, Tumblr, Instagram, Pinterest, Blog adreslerimiz "Anasayfa" sütununda belirtilmiş olup, Okur Yazar'ın isim benzerliği olan internet siteleri, kendi belirttiğimiz adreslerimiz dışında farklı sosyal paylaşım hesapları ve basılı yayınlarla ilgisi yoktur. Paylaşım yaptığımız adresler sosyal paylaşım hesaplarımızda belirtilmiştir.
Bu yazı Genel içinde yayınlandı ve olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s